INFORMACJE
O MNIE

Iluzjonista Tomasz Sadowski – pochodzi z Białegostoku. Sztuką iluzji zainteresował się w wieku 10 lat oglądając w telewizji cykl pokazów znanego iluzjonisty Davida Copperfielda – wtedy postanowił pogłębić wiedzę na temat tej tajemniczej sztuki.

Pierwszy pokaz przed duża publicznością zaprezentował w 2003 roku – wzbudził wtedy duże zainteresowanie publiczności. . Od tego momentu postanowił że swoją przyszłość zwiąże ze sztuką iluzji i zostanie profesjonalnym iluzjonistą.

Jeżdżąc na spotkania i kongresy iluzjonistów w Polsce i zagranicą doskonalił swoje umiejętności, poznając coraz nowsze efekty oraz ucząc się od najlepszych iluzjonistów na świecie.

Od 2009 roku współpracuje wspólnie ze swoją asystentką sceniczną Kasią oczarowując publiczność na różnego rodzaju imprezach takich jak eventach firmowych, festynach, imprezach okolicznościowych. Podczas pokazów Kasia unosi się w powietrzu, zostaje przecięta na pół, znika w małym pudle, a nawet teleportuje się w mgnieniu oka.

W 2011 roku Iluzjonista Tomasz Sadowski zaprezentował efekt dużej iluzji scenicznej w programie telewizyjnym Mam Talent, otrzymując od jurorów 3 razy tak! zobacz film

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy na scenie oraz setkom występów które zaprezentowali dla szerokiej publiczności - ich pokazy stały się profesjonalnym show, które wprawia w zachwyt nawet najbardziej wymagającego widza... co potwierdzają liczne opinie i referencje od zadowolonych klientów.

I Ty możesz dołączyć do nich... Zapraszamy do zapoznania się z szeroka ofertą pokazów.

Iluzjonista Tomasz Sadowski wraz ze swoim „magicznym teamem” zapraszają do współpracy.