OFERTA
ILUZJA

Pokaz Plenerowy - Pokaz Dużej Iluzji

Wyjątkowe show dużych efektów scenicznych oraz zabawnych magicznych sztuk z udziałem publiczności, dopasowane do takich imprez jak: imprezy plenerowe, pokazy w domach kultury/teatrach itp.

Podczas spektaklu Iluzjonista Tomasz Sadowski przenosi wszystkich do świata prawdziwej magii - prezentując spektakularne show dużych iluzji. W trakcie pokazu zobaczysz jak asystentka unosi się w powietrzu, zostaje przecięta na dwie części, przebita mieczami, znika lub zostaje teleportowana. Publiczność staje się częścią pokazu, uczestnicząc w poszczególnych efektach na scenie.

Magiczne show oprawione jest zmysłowym tańcem pięknej asystentki, muzyką, pirotechniką sceniczną oraz efektami specjalnymi – wszystko to składa się na pełen profesjonalizmu spektakl wywołujący mnóstwo pozytywnych wrażeń.

Oferta tego programu ustalana jest indywidualnie z organizatorami imprezy, biorąc pod uwagę warunki techniczne, rodzaj imprezy, tak aby zapewnić show na najwyższym poziomie.

W celu uzyskania szczegółowej oferty, ceny, bądź zapytań w sprawie wolnych terminów prosimy o kontakt e-mailowy, bądź telefoniczny.