Tomasz Sadowski – Iluzjonista działający w branży od ponad 15 lat. Sztuką iluzji zainteresował jako młody chłopiec za sprawą cykli pokazów Iluzjonisty Davida Copperfielda które były emitowane w telewizji. Zawsze interesowała go scena oraz występy przed publicznością.

Pierwszy pokaz iluzji przed duża publicznością zaprezentował w 2003 roku podczas dużej imprezy plenerowej, robiąc krótki support przed koncertem zespołu Łzy – wzbudził wtedy duże zainteresowanie widowni. Od tego momentu postanowił że swoją przyszłość zwiąże ze sztuką iluzji i zostanie profesjonalnym iluzjonistą, cały czas dążąc do tego celu.

Od 2006 roku należy do grona członków Krajowego Klubu Iluzjonistów w Łodzi. Jeżdżąc na spotkania i kongresy iluzjonistów organizowane w Polsce i zagranicą doskonalił swoje umiejętności, ucząc się od najlepszych iluzjonistów na świecie oraz poznając i nawiązując nowe kontakty z kolegami i koleżankami po fachu.

Od 2009 roku współpracuje wspólnie ze swoją asystentką sceniczną Kasią  oczarowując publiczność swoimi pokazami iluzji na różnego rodzaju imprezach takich jak imprezy firmowe, festyny, imprezy okolicznościowe. Podczas pokazów asystentka Tomka unosi się w powietrzu, zostaje przecięta na pół, znika w małym pudle, a nawet teleportuje się w mgnieniu oka.

W 2011 roku Iluzjonista Tomasz Sadowski zaprezentował się w programie Mam Talent prezentując efekt dużej iluzji scenicznej, otrzymując od jurorów 3 razy tak! (Obejrzyj film – kliknij tutaj!)

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy na scenie oraz tysiącom występów które zaprezentował dla szerokiej publiczności – Pokazy Tomasza Sadowskiego stały się profesjonalnym show, które wprawia w zachwyt nawet najbardziej wymagającego widza… co potwierdzają liczne opinie i referencje od zadowolonych klientów.

I Ty możesz dołączyć do nich… Zapraszamy do zapoznania się z szeroka ofertą pokazów.

Iluzjonista Tomasz Sadowski wraz ze swoim „magicznym teamem” zapraszają do współpracy.